Znajdź swój kamień, który doda ci blasku

Astrologowie twierdzą, że można wiele w życiu osiągnąć z pomocą szlachetnego kruszcu. To właśnie kamienie, kryształy i minerały przezwyciężają zły wpływ, jaki mają na nas planety i cały kosmos. Pomagają w miłości, osiąganiu życiowych celów, zachowaniu dobrego zdrowia.
A więc wybierz odpowiedni dla siebie amulet. Możesz go nosić luzem, np. w kieszeni, ale najlepiej, jeśli dasz go jubilerowi, by zrobił z niego np. pierścionek. Można też kupić gotową biżuterię z kamieni szlachetnych i nosić ją każdego dnia. Podpowiadamy, jaka jest ukryta moc najbardziej popularnych kamieni. Wybierz – jaki chcesz mieć.

AGAT
wzmaga odwagę, chroni przed kompleksami. Różowy jest kamieniem miłości. Zapewnia trwałość uczucia, oddala zdradę. Zielony uśmierza ból i wspomaga układ krążenia. Chroni przed złem, pomaga osiągnąć cele.
TOPAZ
ma kolor bladożółty. Ożywia umysł, ułatwia skupienie. Obdarza niezwykłą intuicją oraz pomaga w rozwiązywaniu trudnych problemów. Daje dar rozpoznawania fałszywych przyjaciół, a także oddala groźne choroby.
AMETYST
odpędza złe myśli. Jego fioletowy kolor pobudza do walki z przeciwnościami, przynosi dobre pomysły. Nosząc ten kamień, zachowasz umiar w piciu alkoholu, a swój dom zabezpieczysz przed złodziejami oraz wszelkimi katastrofami.
TURKUS
zmienia negatywną energię w pozytywną i ułatwia koncentrację. Wzmacnia refleks za kierownicą. Zapewnia szczęście rodzinne, pomaga w osiąganiu lepszego statusu materialnego.
RUBIN
oprócz tego, że jest bardzo dekoracyjny, dodaje sił i podnosi witalność. Noszony na ciele uśmierza bóle, poprawia gojenie się ran, odpędza złe sny. Jego czerwień dodaje pewności siebie, zapewnia też namiętna miłość w związku.
BURSZTYN
aktywizuje umysłowo i pozbawia leków. Noszony w biżuterii uśmierza bóle reumatyczne, wspomaga leczenie gardła i tarczycy. Nalewka zrobiona z bursztynu działa na bakterie podobnie jak antybiotyk.
SZMARAGD
pobudza do działania, pomaga w doskonaleniu duchowym. Wycisza emocjonalnie, działa leczniczo na wzrok, a w razie choroby obniża gorączkę. Przynosi szczęście zakochanym, chroni ich przed zdradą, a także niepowodzeniami.
KRYSZTAŁ GÓRSKI
niweluje szkodliwe promieniowanie i dodaje energii do działania. Ma także inspirujący wpływ na umysł, pomaga w rozwoju duchowym. Rozwija uczuciowo, wzmacnia miłość, wspiera harmonię w związku.

Podobne strony

Podobne Strony
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License